Odzież chroniąca przed działaniem łuku elektrycznego

Odzież chroniąca przed działaniem łuku elektrycznego
Kolekcja odzieży ochronnej ArcGuard, certyfikowana zgodnie z normą IEC 61482-2 to szeroka gama odzieży chroniącej przed termicznym działaniem skutków łuku elektrycznego. Zgodnie z normą badawczą IEC 61482, marka ArcGuard występuje zarówno w 1 i 2 klasie ochrony. Ponadto część jej asortymentu dodatkowo dysponuje badaniami wskaźnika  ATPV, zgodnie z wymogami normy IEC 61482-1-1.

Podstawą tej wysokospecjalistycznej odzieży są dokładnie wyselekcjonowane tkaniny, dodatki i wykończenia, które zapewniają optimum bezpieczeństwa. Kolekcja ArcGuard oferuje pełen zakres rozwiązań, od produktów o podstawowych parametrach ochronnych (impregnacja trudnopalna typu Proban®), po najbardziej zaawansowane technologiczne ubrania wykonane z włókien permanentnie trudnopalnych, modakrylowych i aramidowych (Nomex®). Dodatkowo specjalnie zaprojektowany i przetestowany krój odzieży znacznie zwiększa poziom ochrony osób mających kontakt z instalacjami elektrycznymi. Kolekcja obejmuje pełną gamę asortymentu od bielizny po odzież wierzchnią. Produkty ArcGuard cechują się wyjątkową wytrzymałością w czyszczeniu przemysłowym i są testowane pod kątem wielokrotnych cykli prania.

Więcej informacji na temat odzieży ochronnej ArcGuard zobacz więcej

Do odzieży ochronnej ArcGuard szczególnie polecamy środki ochrony indywidualnej, które zwiększają bezpieczeństwo pracowników narażonych na działanie termicznych skutków łuku elektrycznego, w tym m.in.:

TOP