FIRMA KRYSTIAN

PW Krystian to firma rodzinna, która działa na rynku już od trzech pokoleń. Produkujemy odzież ochronna i korporacyjna oraz jesteśmy dystrybutorem środków ochrony indywidualnej. Z sukcesami współpracujemy z podmiotami działającymi w branży energetycznej, gazowej, paliwowej, budowlanej, stoczniowej, chemicznej i wielu innych. Naszymi Klientami są także największe profesjonalne pralnie przemysłowe, zajmujące się konserwacja i wynajmem odzieży ochronnej.

W przedsiębiorstwie działamy zgodnie z wdrożonym Zintegrowanym Systemem Zarządzania bazującym na ISO 9001(jakość) i 14001 (środowisko). Wszystkie oferowane przez PW Krystian produkty posiadają wymagane certyfikaty polskich i europejskich ośrodków certyfikacyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno naszej kadry managerskiej, projektantów, jak i pracowników szwalni, możemy zaoferować naszym Klientom specjalistyczne rozwiązania niezbędne do zapewnienia bezpiecznej pracy na każdym stanowisku. Dzięki cyklicznym szkoleniom stale doskonalimy nasze talenty i rozwijamy kompetencje.

NOWOCZESNA PRODUKCJA

Całość naszej produkcji zlokalizowana jest w Polsce. Wszystkie nasze produkty zaprojektowane i wyprodukowane są z użyciem najnowszych technologii w przemyśle odzieżowym. Nasz zakład wyposażony jest w markowe, nowoczesne urządzenia i maszyny. Posiadamy bogaty, stale unowocześniany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów.

Do produkcji naszych artykułów wykorzystujemy wyłącznie tkaniny uznanych światowych producentów oraz dodatki szwalnicze markowych dostawców. Zapewniamy ponadprzeciętną jakość komponentów od nici przez zamki błyskawiczne po taśmy i guziki.

Nasza ścisła kontrola jakości dba, aby każdy produkt spełniał najwyższe standardy produkcji. Krystian w sposób szczególny przywiązuje wagę także do odpowiedniego łańcucha dostaw, nawiązując stałą współpracę tylko z wiarygodnymi i doświadczonymi producentami.

Wśród naszych kluczowych partnerów znaleźć można takie firmy jak:

 

 

TOP