FIRMA KRYSTIAN

Krystian to firma rodzinna działająca na rynku od trzech pokoleń, już prawie 60 lat. Dostarczamy odzież ochronną i korporacyjną, środki ochrony indywidualnej oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy dla firm z całego świata. Współpracujemy z podmiotami z sektora energetycznego, gazowniczego,  budowlanego, stoczniowego i portowego oraz przemysłu chemicznego. Nasi Klienci to także największe profesjonalne pralnie przemysłowe serwisujące i wynajmujące odzież.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno naszej kadry managerskiej, projektantów, jak i pracowników szwalni, możemy zaoferować naszym Klientom specjalistyczne rozwiązania niezbędne do zapewnienia bezpiecznej pracy na każdym stanowisku. Dzięki cyklicznym szkoleniom stale doskonalimy nasze talenty i rozwijamy kompetencje.

NOWOCZESNA PRODUKCJA

Całość naszej produkcji zlokalizowana jest w Polsce. Wszystkie nasze produkty zaprojektowane i wyprodukowane są z użyciem najnowszych technologii w przemyśle odzieżowym. Nasz zakład wyposażony jest w markowe, nowoczesne urządzenia i maszyny. Posiadamy bogaty, stale unowocześniany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów.

Do produkcji naszych artykułów wykorzystujemy wyłącznie tkaniny uznanych światowych producentów oraz dodatki szwalnicze markowych dostawców. Zapewniamy ponadprzeciętną jakość komponentów od nici przez zamki błyskawiczne po taśmy i guziki.

Nasza ścisła kontrola jakości dba, aby każdy produkt spełniał najwyższe standardy produkcji. Krystian w sposób szczególny przywiązuje wagę także do odpowiedniego łańcucha dostaw, nawiązując stałą współpracę tylko z wiarygodnymi i doświadczonymi producentami.

Wśród naszych kluczowych partnerów znaleźć można takie firmy jak:

 

 

TOP