PERSONALIZACJA PRODUKTÓW

Głównym celem Krystian jest zaopatrywanie Klientów w odzież zawodową najwyższej jakości. W związku z tym oferujemy kupującym możliwość elastycznego dopasowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb, niezależnie od wybranego wzoru i długości serii.

Szyjemy odzież na zamówienie, pod konkretne rozmiary pracowników, opatrzone zamówionym logo.

Projektujemy indywidualne modele ubiorów, dopasowane do niestandardowych oczekiwań Klientów. Do wykonania zamówień podchodzimy profesjonalnie zaczynając pracę od spersonalizowanej analizy ryzyka i potrzeb bezpieczeństwa, przechodząc przez indywidualną ocenę komfortu pracowników, potrzeb wizualnych i funkcjonalności (aby odzież była jak najlepiej dopasowana i najbardziej optymalna), kończąc na przygotowaniu (według potrzeb) i naniesieniu na zamówione ubiory oryginalnego znaku graficznego (logo) wyróżniającego daną serię odzieży.

 

Zadaniami tego typu zajmują się specjalne, w pełni profesjonalne działy firmy Krystian: dział projektowy, dział identyfikacji wizualnej oraz dział znakowania odzieży.

Przygotowane przez naszych specjalistów wstępne karty zamówionych projektów wdrażane są do produkcji po przeprowadzeniu odpowiedniego pakietu badań i konfrontacji z oczekiwaniami Klienta. Maksymalną funkcjonalność produktu końcowego łączymy - na wyraźne życzenie zamawiającego - z pełną indywidualizacją produktu (np. opatrzeniem konkretnych sztuk odzieży nazwiskami wskazanych pracowników).

Oznaczanie odzieży realizujemy metodą haftu komputerowego lub metodą termotransferu lub sublimacji. Gwarantujemy wysoką jakość i estetykę wykonywanych oznaczeń.

Oferujemy możliwość stworzenia indywidualnego logotypu od początku do końca, czyli od przygotowania unikalnego projektu znaku, poprzez jego wykonanie i aplikację. Zapewniamy również możliwość wszycia do odzieży ochronnej identyfikacyjnych kodów kreskowych i chipów.

TOP