SPRAWNOŚĆ OPERACYJNA

Naszym znakiem rozpoznawczym jest niezawodność i terminowość dostaw. Sprawność operacyjną zawdzięczamy przede wszystkim zoptymalizowanym procesom logistycznym oraz nowoczesnym narzędziom informatycznym.

LOGISTYKA I MAGAZYNOWANIE

Posiadamy magazyn o powierzchni ponad 2000 mkw., wyposażony w najnowocześniejszą  platformę do zarządzania kompletacją zamówień oraz zintegrowany system wysyłkowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów mających wiele oddziałów w całej Europie i dotrzeć do najbardziej wymagających lokalizacji na czas.

EFEKTYWNE NARZĘDZIA INFORMATYCZNE

Dysponujemy platformą informatyczną ułatwiającą wymianę informacji oraz usprawnienie sposobu składania zamówień poprzez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień. Zaimplementowany przez nas system pozwala nie tylko w łatwy sposób zamawiać produkty, ale też zarządzać całością procesów związanych ze środkami ochrony indywidualnej.

Platforma zakupowa B2B to zintegrowany, kompleksowy system informatyczny do zarządzania firmową gospodarką Środków Ochrony Indywidualnej (ŚOI), doskonale dopasowany do potrzeb użytkowników. Oferuje on Klientom szereg przydatnych funkcjonalności, w tym:

  • nieograniczoną możliwość składania zamówień on-line (z wykorzystaniem automatyzacji kluczowych czynności)
  • zarządzanie wydzielonym magazynem indywidualnym (zapewniające szybkość realizacji kolejnych zamówień)
  • prowadzenie kartotek pracowniczych (umożliwiający stały dostęp do dokumentów magazynowych, zamówień i faktur)
  • korzystanie z identyfikacji produktów w technologii RFID – system FollowMe®
  • integrację z systemem ERP oraz wsparcie EDI (Electronic Data Interchange)
  • możliwość generowania różnego rodzaju raportów (zamówień, wypożyczeni, przydziałów itp.)
  • obsługę firm o różnych formach organizacyjnych (w tym konstrukcji wielopoziomowych)
  • możliwość wypożyczenia specjalistycznego sprzętu i urządzeń

Wszystkim Klientom korzystającym z platformy B2B zapewniamy dostęp do szczegółowej instrukcji obsługi, pomoc opiekuna handlowego oraz możliwość udziału w szkoleniu z użytkowania systemu.

TOP