ODZIEŻ KORPORACYJNA I ZAWODOWA

Odzież korporacyjna to odzież ochronna kategorii I. Do grupy tej zaliczane są wszelkie produkty, które nie są odzieżą ochronną zabezpieczającą przed czynnikami ryzyka, ale które chronią odzież danej osoby lub ją samą przed zabrudzeniami, wprowadzając jednocześnie jednolity standard wyglądu pracownika danego zakładu czy firmy (wpływając w ten sposób na wizerunek pracodawcy na rynku).Przejdź do produktów

Najważniejsze w przypadku odzieży korporacyjnej są design i nowoczesny krój, łączący się z komfortem użytkowania.

Z produktów tego typu często korzystają mechanicy, osoby zatrudnione w różnego rodzaju serwisach, pracownicy medyczni, osoby pracujące w aptekach, pracownicy hoteli, restauracji, itp. W kolekcji odzieży korporacyjnej Krystian znaleźć można: fartuchy, spodnie, polary, eleganckie garsonki, kostiumy, garnitury, mundury pracowników ochrony, itp.

Nasza firma jest w stanie przygotować dowolny rodzaj odzieży korporacyjnej (uniformy), na specjalne zamówienie klienta.

ProEco

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją Krystian ProEco, którą spełnia wymagania dyrektywy 89/686/EWG i obejmuje szeroką gamę ekoelogicznej odzieży kategorii I.

Bluza i ogrodniczki Krystian ProEco zostały nagrodzone złotym medalem MTP, w kategorii „Środki ochrony indywidualnej i zbiorowej”, na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018. Dowiedz się więcej.

TOP