PROECO

ProEco
Kolekcja Krystian ProEco, spełniająca wymagania dyrektywy 89/686/EWG, to szeroka gama ekoelogicznej  odzieży kategorii I.

Produkty ProEco powstały z innowacyjnego materiału TenCate Tecawork™ Ecogreen ™, w 100% bazującego na przyjaznych dla środowiska komponentach. Tkanina składa się z 65% poliestru pozyskanego z recyklingu butelek PET i odpadów przemysłowych oraz z 35% włókien Lyocell wyprodukowanych z odnawialnej miazgi drzewnej. Odzież robocza Krystian ProEco zapewnia wysoki komfort użytkowania, dzięki o 50 % wyższej zdolności absorpcji wilgoci w porównaniu z klasyczną mieszanką bawełny i poliestru. Ponadto włókna Lyocell, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji (zdecydowanie gładsza struktura niż tradycyjnej bawełny z domieszkami) są bardzo przyjemne w dotyku i delikatne kontakcie ze skórą. Produkty Krystian ProEco, ze względu na wykorzystanie mieszanki włókien TenCate®sploti charakteryzują się także wysoką trwałością i przystosowane są do prania w pralniach przemysłowych.

ZOBACZ NOWĄ KOLEKCJĘ PROECO TUTAJ

 

Bluza i ogrodniczki Krystian ProEco zostały nagrodzone złotym medalem MTP, w kategorii „Środki ochrony indywidualnej i zbiorowej”, na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018.

 

 

TOP