ODZIEŻ OCHRONNA

Odzież ochronna to wg przepisów BHP środki ochrony indywidualnej, które służą do zakrycia odzieży osobistej lub całkowicie ją zastępują. Używający jej pracownicy zabezpieczają się w ten sposób przed licznymi zagrożeniami mechanicznymi, chemicznymi, termicznymi, biologicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi. Aby odzież ochronna dobrze spełniała swoje zadanie musi posiadać odpowiednie certyfikaty, potwierdzające dostosowanie do norm odpowiadających warunkom z jakimi pracownik ma do czynienia w trakcie pełnienia swoich obowiązków służbowych. Zobacz więcej.

Produkty  Krystian wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom. Wśród oferowanej przez nas odzieży ochronnej znaleźć można m.in. bluzy, spodnie i ocieplane kurtki ostrzegawcze, bezrękawniki, kamizelki, koszulki (t-shirty i polo), ogrodniczki,  bluzy softshell, płaszcze ochronne, kaptury podstawowe, fartuchy oraz kombinezony – zabezpieczające przed czynnikami ryzyka występującymi na różnorodnych stanowiskach pracy.

Nasze kolekcje zostały zaprojektowane i sklasyfikowane w zależności od charakterystycznych czynników ryzyka, występujących w konkretnych branżach czy sektorach. Znaleźć można w nich odzież ochronną przeznaczoną dla firm działających w takich obszarach, jak: energetyka, branża chemiczna, branża gazowa i paliwowa czy sieci handlowe. Dostarczamy bardzo szeroką gamę produktów ochronnych, szyjemy zarówno odzież do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem, jak intensywnej widzialności, zapewniające wysoką widzialność na drogach i budowach. W naszych kolekcjach dostępne są ubrania trudnopalne dla spawaczy jak i te  przystosowane do użytkowania w  „strefach czystych” (cleanroom).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży ochronnej:

TOP