ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

UTWÓRZ KONTO

Odzież Ochronna

Odzież ochronna to wg przepisów BHP środki ochrony indywidualnej, które służą do zakrycia odzieży osobistej lub całkowicie ją zastępują. Używający jej pracownicy zabezpieczają się w ten sposób przed licznymi zagrożeniami mechanicznymi, chemicznymi, termicznymi, biologicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi. Aby odzież ochronna dobrze spełniała swoje zadanie musi posiadać odpowiednie certyfikaty, potwierdzające dostosowanie do norm odpowiadających warunkom z jakimi pracownik ma do czynienia w trakcie pełnienia swoich obowiązków służbowych. Zobacz więcej.

Produkty  Krystian wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom. Wśród oferowanej przez nas odzieży ochronnej znaleźć można m.in. bluzy, spodnie i ocieplane kurtki ostrzegawcze, bezrękawniki, kamizelki, koszulki (t-shirty i polo), ogrodniczki,  bluzy softshell, płaszcze ochronne, kaptury podstawowe, fartuchy oraz kombinezony – zabezpieczające przed czynnikami ryzyka występującymi na różnorodnych stanowiskach pracy.

Nasze kolekcje zostały zaprojektowane i sklasyfikowane w zależności od charakterystycznych czynników ryzyka, występujących w konkretnych branżach czy sektorach. Znaleźć można w nich odzież ochronną przeznaczoną dla firm działających w takich obszarach, jak: energetyka, branża chemiczna, branża gazowa i paliwowa czy sieci handlowe. Dostarczamy bardzo szeroką gamę produktów ochronnych, szyjemy zarówno odzież do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem, jak intensywnej widzialności, zapewniające wysoką widzialność na drogach i budowach. W naszych kolekcjach dostępne są ubrania trudnopalne dla spawaczy jak i te  przystosowane do użytkowania w  „strefach czystych” (cleanroom).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży ochronnej:

Odzież multiochronna
Odzież kwasoodporna
Odzież dla spawaczy i trudnopalna
Odzież antyelektrostatyczna
Odzież intensywnej widzialności
Odzież do stref czystych
Odzież chroniąca przed zimnem
Odzież chroniąca przed przepięciem
Odzież termoregulująca
Odzież chroniąca przed działaniem łuku elektrycznego
GÓRA

Zapisz się na nasz newsletter

Uzyskaj aktualizacje bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Wyślij mi swój newsletter (możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl