ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

UTWÓRZ KONTO

ZESPÓŁ

Krystian to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, budowana na zaufaniu i ludziach. To dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić Klientom wszystko, czego potrzebują, żeby pracować bezpiecznie.

 

Filary naszej firmy to:

KRZYSZTOF MAŁECKI

Prezes Zarządu i Założyciel spółki Krystian

Z firmą związany jest od 1991 r. Odpowiedzialny za inwestycje i rozwój infrastruktury parku maszynowego firmy. Za swoje największe osiągnięcie uważa przeniesienie spółki do nowej siedziby na ulicy Staszica w 2002 r, która od tego czasu jest  sukcesywnie rozbudowywana i regularnie adaptowana do aktualnych potrzeb rynkowych.

TERESA MAŁECKA

Dyrektor Produkcji

Odpowiedzialna za całość procesu produkcyjnego spółki. Nadzoruje pracę Działów Przygotowania Produkcji, Produkcji, Oznakowania Produktów i Pakowania. Zarządza 180 osobowym zespołem pracowników. Za swoje największe osiągnięcie uważa zbudowanie zgranego i wyspecjalizowanego zespołu produkcyjnego.

JACEK MAŁECKI

Dyrektor Zarządzający

Odpowiedzialny za współtworzenie oraz realizację strategii firmy. Aktywnie uczestniczy w przygotowywaniu i w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, kierunków rozwoju nowych produktów odzieży ochronnej i usług wspierających. Zarządza operacyjne oraz koordynuje działania  wszystkich działów w firmie. Za największe swoje osiągnięcie uważa wdrożenie systemu informatycznego, implementacje Platformy B2B oraz technologiczny rozwój spółki.

ELŻBIETA ROGOWSKA

Dyrektor Handlowy

Odpowiada za współtworzenie i realizację wraz Zarządem firmy strategii biznesowej spółki Krystian. Nadzoruje i aktywnie wspiera Dział Handlowy w optymalizacji wyników sprzedaży. Zarządza relacjami biznesowymi z kluczowymi dostawcami i odbiorcami. Bezpośrednio raportuje do niej Dział Sprzedaży, Dział Przygotowania Ofert, Dział Marketingu, Biuro Obsługi Klienta i Magazyn. Za swoje największe osiągniecie uważa rozpoczęcie na szeroką skalę współpracy z branżą energetyczną.

MAGDALENA MAŁECKA

Pełnomocnik ds. Systemów Jakości, Menadżer do Spraw Badań i Rozwoju

Odpowiada za wdrożenie oraz funkcjonowanie systemu jakości zgodnie ISO 9001, a  także za funkcjonowanie Biura Badań i Rozwoju, które aktywnie uczestniczy w pozyskiwaniu certyfikacji nowych modeli odzieży. Nadzoruje współpracę z laboratoriami i jednostkami notyfikującymi. Za swoje największe osiągnięcie uważa wprowadzenie systemu zarządzania jakością ISO 9001.

GÓRA