ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

UTWÓRZ KONTO

ODZIEŻ KORPORACYJNA

Odzież korporacyjna to odzież ochronna kategorii I. Do grupy tej zaliczane są wszelkie produkty, które nie są odzieżą ochronną zabezpieczającą przed czynnikami ryzyka, ale które chronią odzież danej osoby lub ją samą przed zabrudzeniami, wprowadzając jednocześnie jednolity standard wyglądu pracownika danego zakładu czy firmy (wpływając w ten sposób na wizerunek pracodawcy na rynku).

Najważniejsze w przypadku odzieży korporacyjnej są design i nowoczesny krój, łączący się z komfortem użytkowania.

Z produktów tego typu często korzystają mechanicy, osoby zatrudnione w różnego rodzaju serwisach, pracownicy medyczni, osoby pracujące w aptekach, pracownicy hoteli, restauracji, itp. W kolekcji odzieży korporacyjnej Krystian znaleźć można: fartuchy, spodnie, polary, eleganckie garsonki, kostiumy, garnitury, mundury pracowników ochrony, itp.

Nasza firma jest w stanie przygotować dowolny rodzaj odzieży korporacyjnej (uniformy), na specjalne zamówienie klienta.

ODZIEŻ KORPORACYJNA DLA SIECI HANDLOWYCH

Krystian specjalizuje się w dostarczaniu zindywidualizowanych kolekcji dla każdego rodzaju pracowników sieci handlowych (spożywczych, budowlanych, itp.), niezależnie od ich wielkości. Produkty tego typu zapewniają osobom spędzającym wiele godzin w pozycji stojącej, w klimatyzowanych lub wysoko ogrzewanych pomieszczeniach (np. magazynach), odpowiednią wygodę i komfort, w powiązaniu z ujednoliconym wizerunkiem oczekiwanym przez pracodawcę (odpowiednia kolorystyka i oznakowanie wymagane np. w kontaktach z klientem końcowym, spójny wygląd zatrudnionego personelu itp.).

Do najbardziej popularnych produktów z tego zakresu należą: koszulki polo, spodnie i polary.

Nasza firma daje również gwarancje systematycznych zakupów w miarę potrzeb zamawiającego. Zapewniamy możliwość bieżącego domawiania wybranych modeli i pełnej gamy rozmiarów dla nowych pracowników.

GÓRA